Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Balıklar hassas ve alıngandırlar. Bu burçlar hassaslığı kadar hayalcidirler ve bir o kadar da romantiktirler. Bu burçtakiler sanatçı ruhludurlar onların bitmek bilmeyen hayal gücü harika eserler çıkarmalarına sebep olur. Naiftirler, kimseyi kırmak istemezler genelde kırılan taraf kendisi olacağını bilse de insanlara güvenmekten vazgeçmezler. Arkadaşlıkta sonsuz tahammülleri vardır ama siz bunu fazla zorlarsanız yaptığınızı asla unutmaz… Nereye girerse girsin hemen adapte olur.

En ufak başarısızlık onu yerle bir edebilir. Hisselerinde de pek yanılmazlar tuhaf bir şekilde geleceği hissedebilirler. Hayatında hep yeni şeyler öğrenmek onları mutlu eder. Fazla nasihat dinlemeyi bilmezler bu yüzden başına gelmedik kalmaz ama yine de akıllanmazlar. Hayatında eskilere bağlıdırlar ve pek değişiklik sevmezler. Konfor ve güzellik onlar için çok önemlidir. Evine çok düşkün olduğu için döşerken bu detaylara önem verir. Çünkü zamanın çoğunu evde geçirir.

Aileye düşkünlüğü toplum tarafından takdir edilir. Sanatçı ruhlu olan balığın politikaya da ilgi duyması ilginçtir aslında. Balıklar yavaş burçlardır ama hayatının işi olduğunu anlarsa işinde çok başarılı olurlar. Paranın hayatlarında olup olmamasıyla çok ilgilenmezler eğer çok paraları varsa da paylaşmayı severler. Balıkların hassaslığı vücudu içinde geçerlidir, hastalıklara her zaman açıktırlar. Özellikle ayaklarında hep soğuk alırlar. Karın bölgesinde sorun yaşarlar. Dişleriyle de hayatı boyunca sorun yaşar .Bağımlı olmaya eğilimlidirler bu yüzden bu burçlar sigaraya ve alkole başlamışlarsa kolay bırakamazlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    • Kategori yok